Úvod / Centrum / akce v centru

💎 Probuď svou esenci 8.-10.12.2023

Termín:

🗓 8.12. - 10.12.2023

Cena:

3900Kč

Místo:

Milovice 42, 69188 Milovice
křišťály v decentním osvětlení svíček

Tento třídenní pobyt určený pro úzkou skupinu maximálně šesti žen, který slouží k propojování, sdílení i prostoru pro čas strávený o samotě.

Každý máme svou jedinečnou esenci, záři a poslání. V rámci našich inkarnací a přijatých pravidel společnosti se jejich ryzí podoba v nás změnila na nepůvodní a pro nás toxickou podobu. Pobyt Probuď svou esenci je třídenní pobyt v centru zaměřený na probuzení ryzí esence, které dřímají v každé z nás.

Pobyt začíná v pátek odpoledne/navečer (podle vašich možností). V sobotu probíhá samotný program. Začínáme v 9 hodin kávou, při které otevřeme témata léčení. Pokračovat budeme při besedě (slovo přednáška nemám ráda), ve které se budeme věnovat tématům, která vás zajímají. Budeme se věnovat nejen skupinové práci, ale i individuálním potřebám každé z vás s pomocí vhledů, načítání z Akášické roviny a sdělení (channelingů). Během pobytu v jeskyni vás budu doprovázet řízenou meditací/vizualizací, nebo provázet vašimi procesy – vše podle individuálních potřeb i potřeb skupiny.  Po vystoupení z jeskyně na vás bude čekat Šárka, která vás uvede do rituálního původu tetování hennou, předá vám kornoutky s ručně namíchanou směsí a vy si budete moci celý proces léčení podtrhnout malbou na svá těla (pokud byste se na vlastní tetování necitily, Šárka vám s celým procesem pomůže, popř. vám tetování namaluje).

V neděli nás čeká doznívání procesů, individuální péče (máte možnost využít 20 minutové individuální konzultace) a odpolední rozloučení.

Po celou dobu pobytu se vám budu plně věnovat a Křišťálovou jeskyni máte neomezeně k dispozici. Můžete do ní jít kdykoliv, kdy vás zavolá.

V rámci pobytu máte k dispozici plně vybavený dům se zahradou, jehož součástí jsou 2 pokoje určené k přepávání – 4 lůžkový a dvoulůžkový pokoj.

Cena pobytu zahrnuje ubytování na 2 noci, program, pobyt v Křišťálové jeskyni, tetování hennou, kávu a čaj. 

💰 Platební a storno podmínky

  • Rezervace místa je platná až po zaplacení celé částky.
  • Pořadetel si vyhrazuje právo pozměnit program.
  • V případě nenaplnění kapacity se akce ruší. Pokud se tak stane, celá částka vám bude neprodleně vrácena na bankovní účet, ze kterého jste ji odeslali.

.

Storno podmínky

  • Při zrušení rezervace 14 – 7 dnů před akcí bude jako storno poplatek účtováno 30% z ceny.
  • Při zrušení rezervace 6 – 3 dny před akcí bude jako storno poplatek účtováno 50% z celkové ceny.
  • Při zrušení rezervace 2 a 1 den před akcí nebo v den akce bude jako storno poplatek účtováno 100% z celkové ceny.

Přihláška na událost

Prosím, vyplňte přihlašovací formulář. Všechna pole jsou povinná. Po odeslání formuláře Vám na vaši e-mailovou adresu přijde potvrzovací mail – pokud ho neuvidíte v doručených, zkontrolujte i složku hromadné/spam. 

10 + 1 =

Účastníci minulých událostí 

„Ďakujem za krásny víkend, ešte sme navštívili Lednice. A veci se dejou. A s novou skušeností. Hodne intenzívne.“

C

 
Anna

„Rád jsem vás „znovu“ poznal. Myslím, že bychom si to mohli zase někdy zopakovat. „
C


Tomáš

„Děkuji vám všem za krásný víkend. Jste bezva a bylo mi s váma moc hezky. Všichni máte můj obdiv za to, jak procházíte životem a držím pěsti, ať vám vše dopadne tak, jak si přejete. A Mišce ještě zvlášť děkuji za pohostinnost, chapající náruč a nekonečnou trpělivost. Je mi skvěle, mám úsměv na tváři a pohodu v duši .“
C


Andrea

„Aj ja sa pripájam a ďakujem Michaelko za prekrásny víkend v obci Milovice- kde je ozaj Milo více..aj ja to tak cítim že sme boli skvelá parta, som taká pokojná a spokojná ako už dávno nie…bolo to lidičky úžasné.“
C


Monika

„Děkuji za krásné sobotní odpoledne. Cítila jsem se moc dobře. Nejvíc se mi líbil soundhealing. „
C


Lenka

„Příjemné setkání s lidmi stejně naladěnými, děkuji a přeji centru ať se daří. „
C


Martin Král

Pojďte s námi cestou poznání