Křišťálová jeskyně

křišťálová jeskyně

Křišťálová jeskyně je silové místo vytvořené v samém lůně České republiky – na Jižní Moravě. Pomáhá zvyšovat vědomí, objevovat vnitřní moudrost a probouzet přirozenou esenci každého z nás.

Vznikla nejen jako prostor pro léčení jednotlivců. Právě skrze léčení každého z nás umožňuje léčení kolektivního pole a rozsévání vyšší úrovně vědomí napříč celým světem.

Křišťálová jeskyně je unikátní kombinace léčivých účinků drahých kamenů, obrazců z nich (krystalových gridů), podzemních prostor a prvků terapie tmou.

Pobyt v ní je nezapomenutelný zážitek, který změní váš pohled na sebe, svět a život jako takový.

 

„Odložte vše, co jste se doposud naučili. Všechny ty knihy, články, videa, nauky a postupy. Vše je ve vás. Stačí se jen zaposlouchat.“

 

Z éteru do hmoty

podzemní prosotry, které slouží k léčení drahými kameny

Vize Křišťálové jeskyně mi přišla asi před dvěma lety.

Při meditaci jsem navštívila podzemní jeskyni. Bylo to místo, ve kterém existovala minulost, přítomnost i budoucnost současně. Byla osvícená krásným modrobílým světlem, které se s odrazem od vodní hladiny příjemně mihotalo po jejích stěnách. Nebyla velká, přesto natolik obsáhlá, že se do ní vešla celá cesta mé duše. Uprostřed stál velký kámen. Byl jako ovládací pult, projektor, který do prostoru promítal zážitky z mého dětství, emoční zápisy minulých životů, cesty mých předků. 

Vše v ní bylo tak samozřejmé. Neexistovala v ní bolest, jen nekonečné zkušenosti a možnosti sebevyjádření.

Při meditacích jsem ji navštívila ještě nekolikrát. Pokaždé mi pomohla v neskutečných posunech a uvědoměních. Jedním z nich bylo pojetí neutrality a prozření, že dualitní vnímání světa je pouhou iluzí jedné z možných realit.

Z jeskyně z meditace se stala vize. Vize Křišťálové jeskyně. Bylo to uvedení do hmoty něčeho tak nehmotného a přesto samozřejmé. Čekala jsem na správný čas. bylo potřeba projít spostou procesů, léčení, úrovní, abych byla schopná vytvořit ji nejen ve hmotě, ale i v sobě. Čekala jsem na dobu, kdy budu sama připravená vás v ní provázet.

 

Krystalové gridy

 

 

Energii Křišťálové jeskyně podtrhují zejména krystalové gridy, které pracují s portálovou energií.

Krystalový grid je obrazec z drahých kamenů, který je obohacen různými esencemi. Jeho hlavní složkou jsou vždy drahé kameny doplněné svíčkami, rostlinami, elementy. Vzniká tak silný energetický zářič, vytvořený individuálně na míru. 

Esence a působení Křišťálu jsou hlavní pilíře Křišťálové jeskyně. Jeho účinky jsou doplněny dalšími drahými kameny a nerosty pro maximální potenciál vašich léčebných procesů.

Křišťál symbolizuje světlo na Zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Je to kámen kamenů, protože dokáže pracovat komplexně odebíráním negativní energie a vkládáním pozitivní. Působí jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, čistí auru, odstraňuje nahromaděnou energii. Pomáhá posílit pozitivní vibrace a tím nám dává možnost se účinněji chránit před negativními vlivy. Pomáhá udržet rovnováhu, posiluje naši energii a oslabená centra těl. 

Pobyty v jeskyni

 

Pobyty v jeskyni byly vytvořeny tak, aby přinesly maximální léčebný a transformační potenciál.

Máte při nich k dispozici také budovu nad jeskyní, hlavní budovu centra, venkovní posezení a zahradu s bazénem (v zimě skvělé pro objevování vlastních limitů). Celý areál centra je silným zářičem, jehož energii si můžete rozložit do menších úseků.

Při pobytech máte mou plnou podporu. Jak intenzivní bude záleží na vašich potřebách.

 

  • 3 hodinový pobyt – tento pobyt je jako nový nádech. Doporučuji ho opakovat v pravidelných intervalech. Jeskyně se pro vás stane útočištěm, ve kterém naleznete odpovědi na vaše otázky a z pobytu příjemná relaxace v tichu vlastní mysli. Je možné objednání jednotlivě i v rámci balíčku 6 pobytů. Cena 2800 Kč/ 2500Kč v rámci balíčku.

  • 3 denní pobyt umožňuje plynulejší léčení, uvědomění které se rozloží do delšího časového úseku. Dlouhodobější pobyt umožňuje vetší obsažení esence místa a tím i hloubky témat, která sem přijedete léčit. Dlouhodobé pobyty slouží pro komplexnější transformaci, dosahování hlubších úrovní vědomí a nacházení vnitřních pravd. Během pobytu budete mít dostatek prostoru na vlastní zpracovávání o samotě i s mou podporou. Rozsah společně stráveného času je od 2-4 hodin. Ke spaní můžete využít pokoj v hlavní budově centra, nebo budovu nad jeskyní (krbové kamna, kuchyňský kout, pohovka). Cena 8000 Kč.

  • týdenní pobyt je konceptem odlišný. Léčení a posuny probíhají harmoničtěji a mnohem více do hloubky. Křišťálová jeskyně pro vás bude ústředním bodem, avšak kolik času v ní strávíte, je jen na vás. Týdenní pobyt obsahuje i výlety na zdejší silová místa (pokud bude potřeba podtrhnout vaše procesy i takto). Tento typ pobytu doporučuju každému, kdo je připravený poznat skutečný potenciál, probudit v sobě ryzí esence archetypů, harmonizovat mužsko-ženské energie a otevřít brány neomezené tvorby vlastní reality a poznat neohraničenost vlastního božství. Cena týdenního pobytu je 15000Kč.

Lehátka, deky, polštáře, spacáky jsou na místě. Stejně tak káva a čaj.

U 3 denního pobytu je možné rozložit platbu do 2 splátek a u týdenního až do 4 splátek.

Pobyty v jeskyni jsou vhodné i pro páry. (Cena se navýší o 50%.)

V jeskyni je zákaz používání elektroniky. Veškeré osobní věci si můžete odložit a používat v budově nad jeskyní. 

obrazec z drahých kamenů

Pobytové balíčky:

 

Skupinové pobyty

    • pojď se propojit se stejně úžasnými lidmi jako jsi ty! V hlavní budově centra na vás čekají 2 pokoje – čtyřlůžkový a třílůžkový. Skupinové pobyty jsou skvělý způsob, jak poznávat stejně zaměřené lidi a obohacovat tím své možnosti. A kdo ví? Třeba tu najdeš skvělou kamarádku, nebo partnera 🤭 Vybírat můžeš z víkendů pro ženy, nebo smíšených pobytů. Všechny uplynulé i budoucí akce najdeš tady.

Týdenní pobyt pro muže

    • během pobytu máte k dispozici celý areál centra, hlavní budovu (plnně vybavený rodinný dům), budovu nad jeskyní (kuchyňský kout, pohovka, stůl a krbová kamna), jeskyni i bazén. Pobyt je uzpůsoben pro probuzení původní esence mužských i ženských archetypů včetně překonávání vlastních limitů – v zimních měsících se můžete vyžít u štípání dřeva, nebo si jít zaplavat do nevytápěného bazénu. Součástí pobytu je má podpora (vhledy, načítání z vašich Akášických záznamů, sdělení) – její forma je uzpůsobená vašim potřebám. Při tomto typu pobytu je možné navštívit zdejší silová místa a podpořit tak vaše procesy.  Týdenní pobyt pro muže doporučuju všem mužům, kteří jsou připraveni objevit ryzí formu mužství i ženství a propojit se se svou jedinečnou esencí. Cena 20000Kč zahrnuje ubytování na 6 nocí, mou podporu, neomezený přístup do Křišťálové jeskyně a celého areálu centra.

Lehátka, deky, polštáře a spacáky jsou na místě.  Stejně jako káva a čaj.

U týdenního pobytu pro muže je možné platbu rozložit až do 4 splátek.

V jeskyni je zákaz používání elektroniky. Veškeré osobní věci si můžete odložit a používat v relaxační místnosti. 

Dárkový poukaz na pobyt v jeskyni

dárkový poukaz na pobyt v Křišťálové jeskyni

Pobyt v Křišťálové jeskyni můžete objednat také formou dárkového poukazu. Pro své blízké, nebo pro sebe k Vánocům, či narozeninám. Do poznámky uveďte, že máte zájem o dárkový poukaz a ten vám dorazí ve formátu PDF na uvedený e-mail.