Můj příběh

Prošla jsem si fází, ve které jsem k životu a světu přistupovala černobíle. Bylo světlo a tma, bylo dobré a zlé. Toto několikaleté období mě přivedlo na cestu komplexnosti a vnímání světa ve všech jeho barvách.

  • Už neexistují negativní emoce – existují aktivační emoce, které nám umožňují vystoupit z nefunkčních vzorců.
  • Už neexistují negativní entity – existují bytosti, které nám přináší, po čem skutečně toužíme a které jsou s námi v symbióze.

Tímto přístupem se pro mě svět stal jedním velkým hřištěm plným možností. Svoboda vyjádření je v něm na prvním místě a neexistuje nic, co bych musela, nebo nemohla.

Jsem silný empat, což mi umožňuje vidět hluboko a ještě dál. Často si dělám legraci, že vidím druhým až do tenkého střeva. Do tenkého střeva nevidím. Vidím ještě mnohem hlouběji. Právě díky tomu dokážu s klienty pracovat komplexně, zaměřovat se na skutečné jádra problémů a přivádět je k léčebnému prožitku.

Kniha života i konzultace spirituálního rozvoje nabízím jako komplexní služby, které vás nikam nenutí, nikam netlačí. Za to vám dávají nástroje, ukazují způsoby, jak změnit život vlastními volbami.

Můžete se na mě těšit na víkendech s hormonální jógou, na besedách spirituálního rozvoje a při konzultacích k mým službám.

Sociální sítě

Nejvíce je o mně vědět na facebooku. Denně přidávám témata k zamyšlení, informace k příchozím informacím, ke svým službám. Dozvíte se tam mé hodnoty, jak pracuju s klienty i jejich pokroky a aha momenty.
Vytvořila jsem skupinu, která slouží jako bezpečný prostor stejně laděných lidí. Můžete se v ní ptát na příčiny vašich obtíží a seznámit se s mými klienty a fanoušky centra.

Krystaloterapie a konzultace seberozvoje Michaela Famfrlová

Akce v centru

První vize centra mi přišla v roce 2018. Viděla jsem místo plné zeleně, které propojuje hmotu i ducha. Byl to prostor pro péči o fyzické tělo, který doplňovaly různé terapie, meditace, přednášky a workshopy.

Jak čas ubíhal, vize centra se mi čím dál častěji připomínala. Jako by existovalo na jiné úrovni, v jiné sféře a prolínalo se do té mojí.
Jak na něj dosáhnout? Jak ho vybudovat? Kdy bude ten správný čas a poznám ho?

Přišel srpen 2023 a centrum vzniklo doslova přes noc. Vše se v jeden okamžik poskládalo, dostalo formu a tvar a připojily se ke mně nádherné průvodkyně, masérky, fyzioterapeutky, umělkyně, lektorky nejrůznějších směrů, zpěvačky a hudebnice. Je mi nesmírnou ctí stát u zrodu něčeho tak hlubokého. Místa, které vítá všechny bez rozdílu věku a zájmů.

 

Prostoru pro:

  • pro rodiče, kteří se zajímají o alternativní způsoby výchovy, domácí vzdělávání, výběr školy, šátkování, znakování batolat, předporodní problematiku. pro
  • lidi, kteří hledají alternativní léčbu pomocí homeopatik, bachových esencí, tkáňových solí, spirituálních konzultací, regresních terapíí, krystaloterpií, muzikoterapií.
  • péči o tělo formou masáží, terapií dotekem, unikátních fyzioterapií FYZIEN.

Najdete tu taky:

  • skvělé lektorky hormonální jógové terapie, Hatha Yogy a Čchi-kung.
  • tvořivé dílny, workshopy na výrobu přírodní kosmetiky a přírodních dekorací.
  • vernisáže a koncerty s přesahem.
  • Tématické víkendy jako jsou třeba „Víkend alternativního rodičovství“ , „Víkend s hormonální jógou “ , „Víkend pro ženy 50+ „.
  • Přednášky, besedy a kruhy.

Hodnoty centra

Každá část nás je hodná péče, lásky a přijetí. Včetně našich stínů i omezení.
Dovolme si zářit. Ve všech barvách naší jedinečné duhy.
Nikdo není tady, nebo tam. Všichni spolu stojíme na jednom místě. Terapeut, průvodce není víc, než klient.