Individuální spolupráce

Konzultace 

Dlouhou dobu jsem se chtěla zaměřit na lidi, kteří se cítí ztracení ve všedním životě a hlavně sami v sobě. Na ženy i muže, kteří se ponořili do osobního i duchovního rozvoje a neumí ho aplikovat do běžných dní.

O čem konzultace jsou?

$

Zaměříme se na zákonitosti tvorby vlastní reality.

$

O vystoupení z role oběti a vkročení do role aktivního tvůrce.

$

Naučíte se jak propojit plynutí se záměrem.

$

Naučíte se číst v opakujících situacích a způsob, jak z cyklů samovolně vystupovat.

$

Vystoupíte z černobílého pohledu na svět a začnete vnímat všechny jeho barvy. 

$

Věnovat se budeme i vašim darům a talentům. Je možné se zaměřit na nejrůznější témata, která vás zajímají (práce, vztahy, hojnost, spokojenost, nebo výběr místa pro bydlení). 

Moc dobře vím, jaké je jít touto cestou sama. Být jako z jiného světa, cítit se jako mimozemšťan, který tady nemá co dělat. Objevovat roviny, o kterých nemá s kým mluvit (maximálně tak na sociálních sítích), hledat vysvětlení a nenacházet odpovědi.

Tak, jako jsem na to byla sama já, jsou další stovky, tisíce dalších. A věřím, že vy jste jedni z nich.

Spirituální cesta a objevování svých darů je běh na dlouhou trať. Proto tady pro vás budu tak dlouho, jak budete potřebovat. Nově si můžete objednat balíček 3 konzultací za zvýhodněnou cenu.

Směr, kterým se můžeme ubírat, je jen na vašich potřebách. Můžeme se zaměřit na nezdary ve vašem podnikání, nebo nezdary v partnerském životě.

Je potřeba uchopit váš život jako celek, který se skládá z více částí. Proto je možné zaměřit pozornost na projevení vašich darů a talentů a vyléčit traumata, díky kterým uvadají vaše vztahy. Je možné zaměřit se na rozvoj jasnosmyslů a vyléčit omezenou hojnost. Fantazii a provázanosti se meze nekladou. 🙂

Cena konzultace je 2000Kč.

V rámci balíčku 3 konzultací za 1900Kč.

Preferuji osobní setkání v centru, ale je možné i online při videochatu.

Délka konzultace je 1,5 – 2 hodiny.

majitelka centra, autorka Křišťálové jeskyně a terapeutka Michaela Famfrlová

Majitelka centra, autorka Křišťálové jeskyně a průvodkyně