Úvod / Blog / blogový článek

Skrze nižší čakry k otevření vyšších aneb je potřeba začít pěkně od začátku

autor: | 6.01.2024 | BLOG, Centrum

kouzlo motinačních ponožek

O těchhle ponožkách jsem vám chtěla napsat už dávno. Pamatujete na příspěvek s časovými osami, kde i výběr ponožek určuje váš den? Tak jsem si koupila jedny motivační, aby to byla ta správná bžunda 💪😄

Každá vteřina každého dne vytváří naši budoucnost. Každá myšlenka může být zážeh změn, ale i potřeba setrvat. Ať je to tak, či onak, neděláme nic, co bychom dělat neměli.

Z osobního a spirituálního vývoje se stala honba za lepším já. „Ještě tohle udělám, ještě tohle vyčistím, ještě v tomhle se posunu,…“ Z méněcenného přístupu k sobě se stalo popírání místa, na kterém stojíme.

Paradoxně právě to je důvod, proč mnozí nerostou. Nevyvíjí se, neprohlubují své dary a místo uvolnění zablokované energie dochází k ještě většímu tlaku a pohlcení hmotou. Proč?

Není v tom žádný zakopaný pes, tlak kolektivního pole a už vůbec ne „temnota, která vám zabraňuje v růstu“. Jste to jen vy, váš tlak na sebe a neustálý boj se hmotou. Nic víc a nic míň.

Vše v našem životě má dvě odlišné stránky. Je to období před a období po.
První stránka je o dorůstání do potenciálu. Ano, zase to moje oblíbené slovo – POTENCIÁL.

Potenciál je něco, co si nese každý z nás. Je to naše výzva pro tento život, je to podmínka pro žití našeho ráje na Zemi. S probuzeným potenciálem si můžeme začít konečně hrát a ne jen trpět v zajetí vlastních omezení.

🕚Období do probuzeného potenciálu není snadné. Prožíváme tvrdě své lekce, opakují se nám nekompromisně cykly a život je spíš o honbě za lepším zítřkem, než o užívání si dneška.
🕑Období od probuzeného potenciálu je jiné. Víme kdo jsme, proč jsme sem přišli a děláme, co umíme nejlíp. Naše činnosti podporují naší záři a jsme znovu dětmi, které prostě jen se zaujetím staví kostky. Neexistuje zklamání, neexistuje neúspěch. Víme, že přišla zase jen lekce, ze které o pět minut později vystupujeme mnohem silnější, sebevědomější a se sebehodnotou, o které jsme ještě včera neměli ponětí.

Jedním z potenciálu KAŽDÉHO Z NÁS je práce se hmotou. Ano, s tou omezující, nízkou a zavrženíhodnou hmotou.
Je jím přijetí vlastních těl jako dokonalého zhmotnění sebe sama.
Je jím přijetí peněz jako prostředku sebeprojevení.
Je jím obsáhnutí hutnosti vztahů – hlavně k sobě sama.
Hmota je pro nás odrazový můstek, kterým se můžeme povznést do neskutečných výšin. Ne však proto, abychom z ní vystoupili. Právě proto, abychom se s ní ztotožnili a začali si konečně užívat život.

Jednou z podmínek otevření vyšších čaker je vyléčení traumat na spodních třech. Do potenciálu srdeční čakry jde vstoupit pouze s přijetím všeho, co doteď znamenáme. Kompletně se vším, co nás tvoří. Bez rozdílu.

Spousta lidí se domnívá, že strachy nejsou oni. Že vzorce jsou něco mimo ně a že jsou pouze světelné tělo bez zatížení. Domnívají se, že jsou andělskou bytostí, které se lidství a temnota netýká. Vidíte v tom tu povýšenost? Absenci povědomí o tom, kým skutečně jsou? Iluze vlastní velikosti, která vzniká z pocitu malosti?

Osobní a spirituální růst je nám skutečně umožněn až po přijetí nejen hmoty, ale i faktu, že jsme stejní jako ostatní, že patříme k lidství a že jsme… jen a pouze člověk.

Cítím všechny, kterým se s poslední větou stáhl žaludek, sevřel hrudník a šli do odporu. Ano, právě vás se tento článek týká nejvíce. Doporučuji spolknout vlastní hrdost a pokračovat ve čtení. V textu můžete najít spousty vodítek, kterými vyjít ze zacyklenosti.

Je paradoxní, že každý, kdo si za mnou dojede pro spirituální růst, dostává ochutnat hmoty. Ukazuju mu, jak skvělý život dokáže být a proč je spojení se hmotou důležité. Ne skrze uzemnění, ale právě pro něj.

Pojem uzemnění je opředen tolika mýty. Uzemníme se v přírodě, skrze propojení se stromy. Máme si dát panáka, nebo půl kila masa.

Skutečný význam uzemnění je přijetí hmoty. Přijetí vlastního fyzického těla se všemi jeho slabinami i silnými místy. Přijetí jídla a pití bez omezení vlastní mysli. Právě tehdy, kdy si dovolíme bez předsudků jíst maso, sladké, pít jednu kávu za druhou, jsme připraveni vystoupit ze svazujícího stavu potřeby výživy. Přijdeme do stavu, kdy se z fyzických potřeb stanou požitky, které si rádi dopřáváme, no k životu už je nepotřebujeme.

Dokážeme vytvořit takové toky energií svou přirozenou září, že se jimi automaticky začneme vyživovat. Naše těla se začnou uzdravovat, být vitálnějšími a my mládneme. Dochází k regeneraci tkání, buněk a vycházíme z potřeby být nemocní.

Omezení fyzického těla nezmizí a přesto se rozplyne. Víme, že jsme pouhou energií s tvarem, která skrze přijetí sebe sama dostává neomezenou formu.

Přijímáním jizev se začne kůže uzdravovat.

Přijímáním omezení nemoci se nemoci začnou léčit.

Přijímáním minulosti projevené na těle poznáváme hlubší vztahy založené na skutečné lásce a láskyplném růstu.

A k tomu stačí tak málo – přijetí formy, kterou už dávno jsme.

Esence 9. a 10. čakry nás přivádí k přetváření hmoty. Projekce se stanou mnohem rychlejšími, vize se plní do několika hodin, nebo minut. Skrze přijetí sebe sama se mnohem hlouběji propojujeme se vším kolem sebe na srdeční úrovni a dochází k prožití MY JSME jako dokonalé manifestace individualit.

Prožitky a emoce dostanou takový přesah, že prožíváme euforii, která z nás sálá do širokého okolí. Sexualita se stane komplexním zážitkem, který přesahuje běžné úrovně chápání – dojde v ní k automatickému naplnění 4. úrovně tantrických nauk. Probuzená kundaliny přináší tak silné prožitky, že se z doteků a přítomnosti stanou extatické stavy blaženosti. Kdekoliv na těle.

Naše energie přepisuje pouhou přítomností traumata dalších lidí a z našeho života vymizí tvrdá potřeba projekce. Staneme se laskavými, přijímajícími a začneme přitahovat do života osoby, které nás dokáží obohacovat. Vztahy se stanou výživnými a podnětnými, vymizí z nich potřeba připomínání skryté bolesti.

Pro otevření 9. a 10. čakry je potřeba oprostit se traumat nižších čaker. Ne však léčením, nebo čištěním. Skrze laskavý přístup a něžnou péči.

Pobyty v Křišťálové jeskyni jsou přesně o tomto. Ukážu vám, jak snadná je cesta sebepřijetí. Poznáte, jak vypadá laskavý dotek a radost ze života. Že není potřeba hnát se za výsledky, protože místo na kterém se nacházíte je dokonalé. Poznáte, jak jemné dokáže být léčení a posun vědomí, když na sebe přestanete být tvrdí. A třeba… třeba se budeme bavit i o ponožkách 😄

Forem pobytů v Křišťálové jeskyni je několik. Můžete vybírat ze 3 hodinových, 3 denních, týdenních i skupinových. Vše potřebné najdete tady: https://www.michaelafamfrlova.cz/kristalova-jeskyne/

Těším se

Míša 💎

Proběhlo, probíhá a bude probíhat

Přijďte na akci do centra rozvoje