Úvod / Blog / blogový článek

Jste připravení na vztahy nové doby?

autor: | 17.01.2024 | BLOG

planeta symbolizující vztahy nové a staré doby

V rámci otevírání 9. čakry prožijeme zkušenosti, talenty, které jsme nasbírali napříč inkarnacemi. S jejím plným rozevřením obsáhneme minulost, přítomnost i budoucnost v jediném bodě. Neexistuje oddělenost inkarnací a vnímáme sami sebe jako neohraničenou bytost existující napříč časem a prostorem.

Spolu s tím se prolnou naše zkušenosti jako mužů a žen – vzpomeneme si, jaké je být mužem i ženou a obsáhneme mužsko – ženské polarity v jednom celku, v jedné bytosti.

Je zvláštní, jak podobní si jsme. Máme podobnou barvu vlasů, oči, typ postavy. Člověk, kterému se během života výrazně mění postava není ztotožněný sám se sebou – zajímavé uvědomění.

Ať jsme byli muži, nebo ženy, přesto jsme si byli velice podobní – jako sourozenci, kteří mají podobné rysy.

Dnes ráno jsem prožila zajímavý moment. Viděla jsem se mužskýma očima. Fuuu, byla to síla, co vám budu vyprávět! Tak úžasný přijetí všeho, kým jsem. Obdiv za každou jizvu, kterou jsem nasbírala za období popírání sebe sama, vděčnost za každou nedokonalost těla, která značí tisíce let bolesti a trápení. Ufff!
U toho mi znělo v hlavě „Právě proto jsem si tě vybral. Právě pro tohle jsi pro mě dokonalá. Přesně takovou jsem si tě vysnil.“

Cítím tak silně, že přichází k naplnění má poslední vize – první bylo centrum, druhá Křišťálová jeskyně a třetí… O třetí někdy jindy 😉.

Jak byste vypadali jako muž/žena? Dokážete si sebe představit?

  • Jak vysocí jste?
  • Jakou máte barvu očí, vlasů?
  • Jaký máte pohled? Je laskavý, nebo odhodlaný?
  • Jaká je vaše postava?
  • Jaké energie máte? Jak na sebe působíte?
  • Jací jste?
  • Co je vaše silná stránka a co naopak ta slabá?
  • Co děláte za práci?

A teď ta nejdůležitější otázka… Vypadá takto váš partner/partnerka? Vypadá takto muž/žena, který/á vás přitahuje? Věřím, že 90% z vás odpoví ne…

Podoba naší druhé polovičky neodráží jen nás samotné, odráží i to, jak vypadá náš vnitřní muž/žena.
Na to je taky krásná vizualizace s pomocí zrcadla – podívejte se do něj a buďte zcela upřímní k tomu, co vidíte. Vyprdněte se na „jsi krásná“, když to nedokážete skutečně prožít. Podívejte se na sebe nazí. Přesně tak, jak by vás viděli druzí, kdybyste odložili vrstvy oblečení. Zaměřte zrak na každou jizvu, na každou nedokonalost, kterou se snažíte přehlížet. Podívejte se na pevnost svého těla, nebo pneumatiku, která vás má chránit. Podívejte se na únavu ve svých očích, na vrásky na tváři.
Vemte si papír a tužku a se stejnou pravdivostí napište, jakého partnera/partnerku si zasloužíte, nebo máte. Nestavte vzdušné zámky, buďte k sobě zcela upřímní a pište vše, co vás napadne. Může to vypadat i jako „vždyť mi je vlastně jedno, jak má být vysoký“, nebo „není důležité, jak široká bude mit ramena, vždyť mě na nich nemusí nosit“.

Podobu, kterou jste obsáhli, je podoba nejen vašeho vnitřního muže/ženy, odráží se v ní výběr partnerů, ale hlavně přístup k vám samotným.

Dokonalost partnera není odrazem naší urputnosti. Každý moc dobře víme, jak má vypadat, jak se s ním máme cítit. Je jedno kolik vzorců tuhle touhu dusí, pořád tam je. Skrytá, doutná, ale nikdy nevyhasne.

S loňským rokem se otevřelo zajímavé téma. U sebe o něm vím už několik let, no víc a víc mi zapadá do toho, co se nám tu děje. S léčením vztahu k sobě se otevírají brány vztahů, které máme doslova za odměnu. Jsou tak silné, tak hluboké, tak přesahující, že jejich podstatu ani já nedokážu zcela obsáhnout.

Bude v nich probíhat tak niterné propojení, úplně jiný způsob léčení, odevzdanost tak velká, že dvě esence splynou v jednu. Obsáhnou vše, kým byly, kým jsou a začnou tvořit nové časové osy lidstva.

Nebude to o vědomosti, nebo nevědomosti. Není to závislé na duchovním prozření ani úrovni osvícení. Hmota a traumata minulosti mají svou nezastupitelnou úlohu v tom, kým jsme.

Tyto vztahy přijdou léčit tisíciletí nepochopení, bojů nejen mezi dvěma, ale těch vnitřních. A bude to právě tím, že si dovolíme být k sobě zcela upřímní a přímí. Projekce pojede naplno, nebudeme před sebou moct nic skrýt, přesto právě v tomto objevíme božství v lidství. Ukážeme se v nich ve své ryzí podobě, bez masek, bez popírání – tím víc dokážeme přijímat sami sebe a tvořit novou budoucnost lidstva.

Léčení nebude o opravách, nebo proto, že jsme rozbití. Bude znamenat větší a větší obsahování toho, kým jsme. Začteme se do sebe jako do knihy a budeme poprvé za eony ochutnávat, kým skutečně jsme. Se vším. Úplně se vším, co obsahujeme.

Tyto vztahy nejsou pro každého. Ne každý si v tomto životě vybral tak silné vystoupení z iluzí. Může se zdát, jak nadpozemské jsou, že byste je chtěli taky poznat. Předtím je však potřeba projít silnou vztahovou očistou. Prožít silné karmické vztahy, které ve vašem životě, ve vás, nenechají kámen na kameni. Tak intenzivně, až z toho shoříte a budete musel poskládat znovu, kým jste vždy byli.

Budete muset jít do obrovské sebereflexe, prožívat jednu lekci za druhou v rámci hodin a dnů. Ne proto, abyste se nachystali, ale abyste poznali, zda jste na takový vztah už připravení. Budete si dávat jednu zkoušku za druhou ne pro posun, ale pro ujištění, zda už tam skutečně jste. Jestli jste připravení opustit bolest a trápení, které jste přijali za vlastní.

Právě tehdy jste připravení vstoupit do nových vod. Jakmile si dovolíte být skutečně sami sebou.

Nebude potřeba povídat, slova se začnou ztrácet ve vyvěrajících energiích. Nebude potřeba omluv, protože se skutečně uvidíte. Nebude potřeba děkuji, protože začnete uspokojovat druhé skrze vlastní uspokojení.

Poznala jsem skrze pobyty v Křišťálové jeskyni 2 ženy, které jsou připravené na takové vztahy a jsem za to neskutečně vděčná. Ukazuje se totiž, že kolektivní pole je připraveno růst. Že jsme jako lidstvo připravení vstoupit do nových sfér. Nikdy jsme nebyli blíž tomu, pro co jsme si sem přišli. Stačí jen natáhnout ruku, udělat malinký krok a máme to nadosah. Setrvejte, už tam skoro jsme.

Nádherný den

Míša 💎

Proběhlo, probíhá a bude probíhat

Přijďte na akci do centra rozvoje