Úvod / Centrum / akce v centru

💎 Víkendový workshop tvoření přírodních věnců a dřevěných svíček se záměrem

Termín:

23.9.2023 | 13:30 - 16:30

Cena:

2330Kč

Místo:

Milovice 42, 69188 Milovice
přírodní věnce, dřevěné svíčky, pozvánka na workshop výrovy přírodních věnců a dřevěných svíček

Tvořivý kruh pro ženy

Svět kolem tebe se zbláznil a ty cítíš, jak nutně potřebuješ odpočinek. Začalo nám září, kolotoč škola – práce – kroužky dětí -domácnost – večeře – únava – vyčerpání a ty nutně potřebuješ „vypnout a vyskočit“.  Miluješ tvoření a toužíš po uzemnění?

Pak právě pro tebe jsem vytvořila podzimní TVOŘÍCÍ WORKSHOP, během kterého se naučíš umotat si svůj vlastní PŘÍRODNÍ VĚNEČEK.

Věneček si poté pověsíš doma na dveře svého milovaného DOMOVA, na zeď v obýváku, nebo ložnice. Jednoduše na místo, které po něm volá. Pohled na něj ti vždy bude připomínat, jak příjemně a uvolněně ses cítila v okamžiku, kdy jsi vlastníma rukama tvořilo z darů přírody.
Tvoření není jen tak nějaká činnost. Můžeš ho brát jako povinnost, ale i jako rituál, ve kterém projevuješ samu sebe do krásných dekorací. A že si s nimi pak vyzdobíš svůj domov? To už je jen nádherný bonus.

Jako bonus vám dám nahlédnout k mému srdcovému projektu. Je jím výroba dřevěných svíček se záměrem. Každá z vás dostane prázdný dřevěný bucláček, kterému společně vdechneme život. Vznikne vaše osobní znovunaplnitelná svíčka.

 

Co je záměr?

Záměr je vnitřní motivace, přání, nebo podpora na tvé cestě. Když se spojíš se svým nitrem, utišíš svou mysl, promluví k tobě tvá DUŠE a sama řekne, co nejvíce potřebuje. A v tomto okamžiku si začneš vybírat svůj záměr, svou touhu, své přání.

Co chceš přivolat do svého života? Co chceš posílit? Vše pošeptej do hořícího plamene svíčky, vlož myšlenku do výroby svíčky i do svého života při její výrobě.

 

 Kurz obsahuje:

 • rostlinky, jak mnou sbírané (především tedy břečťan, bobule, různé druhy travin,…), tak kupované ve specializované prodejně
 • motací drátek
 • slaměný korpus
 • dřevěný bucláček
 • dřevěný knot s kovovým držákem
 • 100% bio sójový vosk
 • 100% přírodní esenciální oleje
Přijď si spolu se mnou zatvořit v tento vyjímečný čas. Celý proces bude totiž podporovat energie podzimní rovnodennosti.
Těším se na tebe!
Verča

💰 Platební a storno podmínky

 • Rezervace místa je platná až po zaplacení celé částky.
 • Pořadetel si vyhrazuje právo pozměnit program.
 • V případě nenaplnění kapacity se akce ruší. Pokud se tak stane, celá částka vám bude neprodleně vrácena na bankovní účet, ze kterého jste ji odeslali.

.

Storno podmínky

 • Při zrušení rezervace 14 – 7 dnů před akcí bude jako storno poplatek účtováno 30% z ceny.
 • Při zrušení rezervace 6 – 3 dny před akcí bude jako storno poplatek účtováno 50% z celkové ceny.
 • Při zrušení rezervace 2 a 1 den před akcí nebo v den akce bude jako storno poplatek účtováno 100% z celkové ceny.

Přihláška na událost

Prosím, vyplňte přihlašovací formulář. Všechna pole jsou povinná. Po odeslání formuláře Vám na vaši e-mailovou adresu přijde potvrzovací mail – pokud ho neuvidíte v doručených, zkontrolujte i složku hromadné/spam. 

5 + 14 =

Účastníci minulých událostí 

„Ďakujem za krásny víkend, ešte sme navštívili Lednice. A veci se dejou. A s novou skušeností. Hodne intenzívne.“

C

 
Anna

„Rád jsem vás „znovu“ poznal. Myslím, že bychom si to mohli zase někdy zopakovat. „
C


Tomáš

„Děkuji vám všem za krásný víkend. Jste bezva a bylo mi s váma moc hezky. Všichni máte můj obdiv za to, jak procházíte životem a držím pěsti, ať vám vše dopadne tak, jak si přejete. A Mišce ještě zvlášť děkuji za pohostinnost, chapající náruč a nekonečnou trpělivost. Je mi skvěle, mám úsměv na tváři a pohodu v duši .“
C


Andrea

„Aj ja sa pripájam a ďakujem Michaelko za prekrásny víkend v obci Milovice- kde je ozaj Milo více..aj ja to tak cítim že sme boli skvelá parta, som taká pokojná a spokojná ako už dávno nie…bolo to lidičky úžasné.“
C


Monika

„Děkuji za krásné sobotní odpoledne. Cítila jsem se moc dobře. Nejvíc se mi líbil soundhealing. „
C


Lenka

„Příjemné setkání s lidmi stejně naladěnými, děkuji a přeji centru ať se daří. „
C


Martin Král

Pojďte s námi cestou poznání