Úvod / Centrum / akce v centru

⏱ Soundhealing se Zuzkou

Termín:

25.8.2023 | 8.9.2023 | 22.9.2023 | 20.10.2023 | 10.11.2023 | 15.12.2023 | vždy od 10:00 do 18:00

Cena:

852 Kč

Místo:

Milovice 42, 69188 Milovice
Zuzana Brezovská dělá ukázku terapie Soundhealing při slavnostním otevření centra Michaely Famfrlové.

Ve svých začátcích s rezonančním lůžkem jsem požádala o spolupráci mé milé vnímavé kolegyně z pedagogické a psychologické praxe. Společným pozorováními jejich vlastních pocitů a stavů v průběhu procedury jsem si mohla ověřit konkrétní efekty působení sound healingu na organismus.

Téměř 10 let do koronového období jsem také pracovala hodně s dětmi a pozorovala je při jejich prvních hudebních zkušenostech, mimo jiné i působení sound healingu na jejich psychický stav. Vhodná akustická hudba dokáže zmírnit hyperaktivitu u dětí, rozvíjí inteligenci, dospělým pomáhá uvolnit mentální přepětí, tíživé pocity, bolest hlavy až po náročné migrény a mnoho dalšího.

Sound healing v rezonančním lůžku a v Solfeggio ladění (432 Hz) doporučuji při stavech dlouhodobého vyčerpání, stresu a únavy, při rekonvalescenci po úrazech nebo dlouhodobé regeneraci narušených tkání.

Pokud Vás netrápí zrovna zdravotní problém, můžete se sound healingem intenzivně relaxovat,  dopřát si zážitek tak trochu z jiné dimenze nebo se jednoduše zharmonizovat, pokud se cítíte v momentální situaci rozladění, ať už psychicky nebo fyzicky. Získaná rovnováha posiluje přirozenou imunitu těla, napomáhá spojit se sami se sebou.

Zvuková koupel je zároveň ideální pro všechny, kteří touží relaxovat, ale odmítají z jakéhokoliv důvodu klasickou masáž (např. kvůli fyzickému kontaktu).

Proceduru lze absolvovat také v sedě, proto je ideální pro vozíčkáře, seniory nebo osoby s tělesnými nebo vývojovými těžkostmi.

S každou novou procedurou sound healingu je pro mě úžasné pozorovat, jak přirozeně a blahodárně působí konkrétní zvukové frekvence na lidské tělo a mysl. Sound healing ve spojení se Solfeggio frekvencemi je fascinující a nepřestává mě překvapovat. Potenciál těchto vzácných frekvencí zvuku, které účinně rezonují v našich tělesných orgánech a energetických centrech, je postupně znovuobjevován. Principy působení těchto léčivých frekvencí byly známé už ve starověku.

Tělu i mysli poskytují dokonalý impuls k regeneraci vlastních sil (a struktur),
k docílení vyváženého stavu, napomáhají nám vrátit se do původní rovnováhy. Pomáhají při uvolňování negativních energií a stresu z každodenního života.

Nedílnou součástí fungování této léčivé interakce je voda. Ta voda, která v zázračném krystalickém skupenství tvoří naše těla, je v neustálém pohybu a citlivě reaguje na všechny podněty, které se dějí v živém organizmu nepřetržitě.

Možná vás překvapí, že většina hudby, která nás dnes obklopuje, tyto frekvence neobsahuje, a to díky standardizaci “moderního” ladění. Hudba v Solfeggio frekvenci 432 Hz, kterou primárně používám, navozuje pocit pohody, zklidnění, má blíže k přirozeným frekvencím přírody, k vibracím Země, která nás nese. Všechno živé okolo nás totiž vibruje neustále. Každý z nás je součástí tohoto živého “tetelení” 🙂

Být součástí tak univerzálního harmonizačního procesu je pro mě velká radost a zodpovědnost zároveň.

Sound healing působí na každého jedinečně.

Stojí za to ho vyzkoušet.

Každý jsme originál.

Jedná se o velmi komplexní zkušenost.

 

Budu se na vás těšit

Zuzka

💰 Platební a storno podmínky

  • Rezervace místa je platná až po zaplacení celé částky.
  • Pořadetel si vyhrazuje právo pozměnit program.
  • V případě nenaplnění kapacity se akce ruší. Pokud se tak stane, celá částka vám bude neprodleně vrácena na bankovní účet, ze kterého jste ji odeslali.

.

Storno podmínky

  • Při zrušení rezervace 14 – 7 dnů před akcí bude jako storno poplatek účtováno 30% z ceny.
  • Při zrušení rezervace 6 – 3 dny před akcí bude jako storno poplatek účtováno 50% z celkové ceny.
  • Při zrušení rezervace 2 a 1 den před akcí nebo v den akce bude jako storno poplatek účtováno 100% z celkové ceny.

Přihláška na událost

Prosím, vyplňte přihlašovací formulář. Všechna pole jsou povinná. Po odeslání formuláře Vám na vaši e-mailovou adresu přijde potvrzovací mail – pokud ho neuvidíte v doručených, zkontrolujte i složku hromadné/spam. 

11 + 12 =

Účastníci minulých událostí 

„Ďakujem za krásny víkend, ešte sme navštívili Lednice. A veci se dejou. A s novou skušeností. Hodne intenzívne.“

C

 
Anna

„Rád jsem vás „znovu“ poznal. Myslím, že bychom si to mohli zase někdy zopakovat. „
C


Tomáš

„Děkuji vám všem za krásný víkend. Jste bezva a bylo mi s váma moc hezky. Všichni máte můj obdiv za to, jak procházíte životem a držím pěsti, ať vám vše dopadne tak, jak si přejete. A Mišce ještě zvlášť děkuji za pohostinnost, chapající náruč a nekonečnou trpělivost. Je mi skvěle, mám úsměv na tváři a pohodu v duši .“
C


Andrea

„Aj ja sa pripájam a ďakujem Michaelko za prekrásny víkend v obci Milovice- kde je ozaj Milo více..aj ja to tak cítim že sme boli skvelá parta, som taká pokojná a spokojná ako už dávno nie…bolo to lidičky úžasné.“
C


Monika

„Děkuji za krásné sobotní odpoledne. Cítila jsem se moc dobře. Nejvíc se mi líbil soundhealing. „
C


Lenka

„Příjemné setkání s lidmi stejně naladěnými, děkuji a přeji centru ať se daří. „
C


Martin Král

Pojďte s námi cestou poznání